Kablo Hurdası

Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Kablo hurdası sanayi, elektronik ve elektrik gibi alanlarda kullanılan eskimiş ve özelliğini kaybetmiş kullanılamayan kablo çeşitleri için verilen genel addır. Kabloların içerisinde bakır kullanılması nedeniyle kabloyu değerli hale getirir ve hurda sektöründe ise oldukça önemli bir yere sahiptir. Hurdalar özelliklerini kaybetseler bile geri dönüşüm uygulanarak yeniden eski işlevlerini geri kazanabilirler.

Ürünler sıfırdan üretildiğinde maliyeti daha yüksek olur ve ekonomik olarak da yansıması görülür. Ürünlerin sıfırdan üretilmesi yerine, hurda haline gelen dönüştürülebilir atıkların işlenerek ekonomiye geri kazandırılması ve ekonominin gelişmesine katkı sağlanabilmesi için duyarlı olmak gerekir. Kablo hurdası değeri olan bir hurda çeşidi olduğundan çürümeye terk edilmemeli geri dönüştürülme işlemi uygulanmalıdır.

Kırma kablo hurdası, yüksek gerilim kablosu hurdası, alüminyum kablo hurdası, bakır kablo hurdası, fare yemez kablo hurdası, ethernet kablosu hurdası, telefon kablosu hurdası, uzatma kablosu hurdası, sanayi kablosu hurdası, çelik kablo hurdası, optik kablo hurdası ve diğer tüm kablo hurdaları için bizi arayabilirsiniz.

Kablo Hurdası Fiyatları

Kablo hurdası fiyatları kablonun içinde bulunan bakır nedeniyle oldukça yüksek seviyededir. Elinizde kablo hurdası bulunması halinde firmamızı arayarak adres belirttiğinizde profesyonel kadromuz belirtilen adrese kısa sürede gelerek kablolarınıza fiyat belirleyecektir. Satın alma işlemleri için gereken prosedürü tamamladıktan sonra hurda ücretini nakit şekilde ödeyen ekibimiz en kısa sürede hurdaların nakliyesini sağlayacaktır.

Elinizde hurda kablo bulunması ve bu kabloların satış işlemlerini gerçekleştirmek ve güncel fiyatını öğrenmek istemeniz durumunda en doğru sonucu öğrenmek için firmamızla bağlantı kurmanız yapılacak en doğru hareket olacaktır. Kablo hurdası fiyatları değişikliğe uğradığından en güncel fiyatı öğrenmek, hurda satışından en iyi kazancı elde edebilmek için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Kablo hurdası alan hurdacı firmaları arasında sağladığı başarılı hizmetle adından söz ettiren firmamız, hurda kablo satın almaktadır. Satın aldığı hurdaların geri dönüşüm tesislerine gönderilmesini sağlayan ve geri dönüşümü destekleyen firmamız, tesislerde işlenen hurdaların yeniden kullanılabilir hale gelmesine verdiği katkıdan ve ekonominin gelişmesi için de büyük önem taşımasından dolayı mutluluk duymaktayız.

Kabloların dış kaplaması plastikten üretildiği için doğada kolay kaybolup yok olmazlar ve uzun süre bozulmadan kaldıkları için çevre kirliliğine de neden olurlar. Çevre kirliliğini önlemek ve ekonominin gelişmesine de katkı sağlamak için atık kablo hurdası alan hurdacı firmamıza hurdalarınızı güncel değerinde satabilir ve böylelikle hurdalarınızdan iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] metallerin değeri nedeniyle geri dönüştürülmesi en karlı hurdalardan biridir. Ancak, kablo hurdası fiyatları, farklı türlerdeki metallerin içeriği, kalitesi ve piyasada talep görmelerine göre […]

Yorumlar kapalı.