Sarı Hurdası

Sarı Hurdası Alan Firmalar

Sarı hurdası bakırın alaşımı olan hurdalar arasında yer alan ve genelde pirinç hurda olarak bilinen bir hurda türüdür. Hammaddesi pirinç olması nedeniyle dayanıklı bir yapıya sahiptir ve kolay kolay deforme olmaz. Bu özellik onun değerli hurda çeşitlerinin arasında bulunmasına ve en çok tercih edilen hurdalar arasında yer almasına neden olur.

Kilit, vana, çeşme başı, su saati ve bazı avize çeşitleri sarı hurdanın kullanılması ile üretilir. Üretimleri yapılırken kullanılan bakır alaşım nedeni ile eritildikleri zaman kısa zamanda şekillendirilebilir özelliğe sahiptirler. Süs eşyaları ve hediyelik gibi ürünlerin imalatında da kullanılabilen sarı hurdası, oldukça kıymeti olan bir hurda çeşididir ve geri dönüştürülmesi gerekir.

Sarı Hurdası Fiyatları

Sarı hurdası fiyatları en güncel fiyatlar üzerinden belirlenmekte olup, siz değerli müşterilerimizin hurdalarından en iyi kazancı elde edebilmesi için en yüksek fiyat tarifesi üzerinden ödeme yapılması planlanmaktadır. Hurda fiyatları sarı hurdanın cinsine ve çeşidine göre değişikliğe neden olabilir. Sarı hurda çeşidinin içeriğinde bakır bulunması nedeniyle değeri daha çok artış göstermektedir.

Firmamız, en çok tercih edilen hurda çeşitleri arasında yer alan sarı hurdanın fiyatlarını güncel fiyatlar üzerinden değerlendirilerek hesaplamakta ve hurdalarınıza belirlenen miktarı anında nakit olarak ödemektedir. Sarı hurdası fiyatları hızlı şekilde değişikliğe uğrayabileceği için en güncel fiyatlardan haberdar olmak istemeniz durumunda firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir, güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sarı Hurdası Alan Hurdacı

Sarı hurdası alan hurdacı firmaları arasında yer alan firmamız, yaptığı işi uzun yıllar boyunca sürdürdüğünden mesleki açıdan önemli tecrübe elde etmiş durumdadır. Hurdanızın satışını gerçekleştirmek istemeniz halinde firmamız ile iletişime geçebilir, kazancınızı artırabilirsiniz. Hurda satış işlemleri tamamlanınca profesyonel kadromuz tarafından kısa sürede alınarak işlenmesi amacı ile geri dönüşüm tesislerine gönderilecektir.

Satmak istediğiniz hurdalarınız için firmamızı arayarak adres iletmeniz durumunda, profesyonel kadromuz hurda miktarını kontrol ederek hurdanızı tarttıktan sonra en güncel fiyat tarifesi dikkate alınarak ödenecek miktarın hesaplaması yapılacaktır. Sarı hurdası alan hurdacı firmaları arasında güvenilir oluşu ile dikkatleri üzerine çeken firmamızı hurdalarınızın satış işlemleri için 7/24 arayarak kayıt işleminizi oluşturabilirsiniz.

1 cevap

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] Sarı hurdası, genellikle elektrik kablolarının dış yüzeyinde kullanılan bakır tellerdir. Bu bakır teller hurda haline geldiğinde geri dönüşüme kazandırılır. Sarı hurda alımı, firmamızın uzmanlık alanlarından biridir. Müşterilerimizin hurda sarı bakırlarını değerinde alarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Sarı hurda fiyatları, piyasa koşullarına göre değişebilir. Ancak, firmamız her zaman en iyi fiyatları sunmaya çalışmaktadır. […]

Yorumlar kapalı.